Korzystanie z witryny www.artmediatechnics.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.


Akceptuję (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
 ARCHMEDIAEfektywna nowoczesna komunikacja marketingowa

ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU


UWAGA! Uprzejmie informujemy, że termin konferencji Dachy zielone planowany na dzień 15 czerwca w Warszawie został przesunięty na dzień 20 października 2016r. Zapraszamy.Witamy w serwisie firmy ARCHMEDIA Grażyna Gałka. Serwis ten służy obsłudze konferencji szkoleniowych, organizowanych przez naszą firmę.

Aby zobaczyć listę najbliższych konferencji i móc się zapisać na konferencję należy posiadać konto w naszym serwisie.

Uczestnicy posiadający konto logują się przez Panel logowania - zakładka "Zaloguj".

Uczestnicy którzy nie posiadają konta a chcą mieć wgląd na listę najbliższych konferencji i ewentualnie zapisać się, muszą je założyć - zakładka "Załóz konto". Jest to czynność jednorazowa. Przy kolejnych wizytach wystarczy już tylko logowanie.

Zapraszamy.

Szanowni Państwo,
wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy, w bieżącym roku wznawiamy organizację konferencji o tematyce PPOŻ w formie warsztatów szkoleniowych dla firm projektowo-budowlanych. Przygotowanie programu i prowadzenie: zespół ekspertów z Zakładu Badań Ogniowych ITB pod przewodnictwem dr inż. Pawła Sulika. Więcej szczegółów na stronie www.bezpieczenstwopozarowe2016.pl.

Serdecznie zapraszamy